У Полтавському районі директор підприємства не виплатив працівникам понад 700 тис грн зарплати

У Полтавському районі директор підприємства не виплатив працівникам понад 700 тис грн зарплати

До Полтавського районного відділення поліції звернулися громадяни та повідомили, що на підприємстві, де вони працюють, близько 4-х років не виплачують заробітної плати

До Полтавського районного відділення поліції звернулися громадяни та повідомили, що на підприємстві, де вони працюють, близько 4-х років не виплачують заробітної плати. 

За результатами проведення досудового розслідування, поліцейські встановили, що 51-річний директор вказаного підприємства порушив вимоги статті 24 закону України "Про оплату праці" та статті 115 Кодексу законів про працю (порушував строки виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства та умисно не здійснював оплату праці). Дії директора призвели до заборгованості по виплаті заробітної плати на загальну суму понад 720 тисяч гривень.

Особі повідомили про підозру у скоєні злочину, передбаченого частиною 1 статті 175 Кримінального кодексу України – невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат.

Під процесуальним керівництвом прокуратури обвинувальний акт направили до суду. Санкція статті 175-ї передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стрічка новин