У Полтаві засудженим намагалися передати наркотики

У Полтаві засудженим намагалися передати наркотики

Співробітники Полтавської установи виконання покарань (№ 23) викрили дві таких спроби.

Співробітники державної установи "Полтавська установа виконання покарань (№ 23)" попередили спроби доставки заборонених предметів до зони установи, що знаходиться під охороною. Про це йдеться у повідомленні Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

Так, 30 листопада, під час прибуття одного з засуджених до установи з ізолятора тимчасового тримання Полтавщини, під час догляду в кишені його спортивних штанів виявили та вилучили паперовий згорток із речовиною зеленого кольору рослинного походження, схожою на наркотичну.

А 1 грудня під час догляду вмісту передачі, яка надійшла іншому ув'язненому в пакеті із цукром, виявили кристалоподібну речовину білого кольору невідомого походження, за зовнішніми ознаками схожою на наркотик.

За фактом вилучення невідомих речовин склали відповідні матеріали. І повідомили до відділення поліції №1 Полтавського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області для ухвалення рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Стрічка новин