Рятувальники Полтавщини нагадують основні правила пожежної безпеки в побуті

Рятувальники Полтавщини нагадують основні правила пожежної безпеки в побуті

Під час опалювального сезону значно погіршується статистика щодо кількості займань у помешканнях громадян. Аби зменшити кількість пожеж, запобігти внаслідок надзвичайних подій людським втратам фахівці обласної Служби порятунку "101" щодня проводять з громадянами профілактичні бесіди.

Так, за останні кілька днів рятувальники поспілкувалися з мешканцями міст Кременчук, Полтава, Карлівка, Кобеляки, Новосанжарського, Великобагачанського, Чорнухинського та Чутівського районів.

Співробітники ДСНС  наголошували на важливості дотримання правил пожежної безпеки. Рятувальники радили слідкувати за станом та справністю електромережі, а в разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски. 

Також, не залишати малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяти їм бавитися сірниками. Намагатися уникати перевантаження електричних мереж. Не варто вмикати одночасно побутові електроспоживачі великої потужності. Не палити в ліжку та дбати про стан опалення в помешканні та не використовувати старі чи несправні обігрівачі.

Слід пам’ятати, що при виникненні пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером 101. Адже кожна хвилина в цій ситуації має вирішальне значення.

Стрічка новин