На Полтавщині зросла захворюваність на ГРВІ

На Полтавщині зросла захворюваність на ГРВІ

Найвищий показник захворюваності в Полтавському, Котелевському, Карлівському та Хорольському районах.

На Полтавщині протягом тижня (станом на 3 грудня) на гострі респіраторні інфекції захворіло 6 тисяч 334 особи. Захворюваність на 6,8% вище попереднього тижня, показник – 450,5 на 100 тисяч населення, нижче епідпорогового на 32%.

"Дітей захворіло 3955, що складає 62% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області). Найвищий показник захворюваності в Котелевському, Карілвському, Полтавському, Хорольському районах", – йдеться у повідомленні  ДП "Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ".

Місцевими рішеннями в зв’язку з значною відсутністю учнів через хворобу, в області закриті 5 загальноосвітніх середніх шкіл: 3 в Котелевському та 2 в Хорольському районі.

Госпіталізовано 300 хворих на ГРІ, що складає 4,5% від кількості захворілих.

В області продовжують вакцинацію проти грипу. Отримали щеплення з початку епідсезону 5252 особи, або 0,4% населення області. Більшість вакцин закуплені за власні кошти. Лише поодинокі щеплення (імунізовано менше 50 осіб) провели в Оржицькому, Гребінківському, Новосанжарському, Решетилівському, Чорнухинському, Шишацькому районах.

Стрічка новин