Медалісти юнацької Олімпіади та їхні тренери отримають стипендії від НОК України

Медалісти юнацької Олімпіади та їхні тренери отримають стипендії від НОК України

У Буенос-Айресі юні українські спортсмени здобули 23 медалі.

Чемпіони та призери ІІІ Літніх юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі (Аргентина), а також їхні тренери отримуватимуть стипендії від Національного олімпійського комітету України. Про це повідомля прес-служба НОК України. На це виділили близько 1 млн грн.

"Для Національного олімпійського комітету підтримка атлетів є пріоритетним завданням, а наша політика встановлення і виплати стипендій – один із постійних кроків у цьому напрямку. Головне завдання, яка стоїть перед країною та усіма спортивними організаціями – зберегти й підтримати цю молодь, яка своїми досягненнями в Аргентині прославила Україну на увесь світ, щоби вже незабаром – в Токіо-2020, Парижі-2024 та Лос-Анджелесі-2028 – саме ці обдаровані юні атлети піднялися на олімпійський п’єдестал і на честь їхніх перемог здіймався прапор і лунав гімн України", – відзначив президент НОК України Сергій Бубка.

У прес-службі додали, що з І юнацьких Олімпійських ігор-2010 подібні стипендії Олімпійського комітету отримують усі медалісти ЮОІ та Європейських юнацьких олімпійських фестивалів.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі-2018 юні українські спортсмени здобули 23 медалі, 7 з яких найвищого ґатунку, 8 – срібних і 8 бронзових нагород.

Стрічка новин