Відкрилась виставка Андрія Покася «Фарби мого життя»

Вихід – малювання. У Полтавській обласній бібліотеці відкрилась виставка Андрія Покася «Фарби мого життя». Її присвятили Міжнародному Дню людей з інвалідністю. Переглягула роботи митця і Юлія Хаврель. 

Художник-графіст Андрій Покась приїхав до Полтави із селища Скороходове Чутівського району. Свого часу митець закінчив професійне училище. Там здобув спеціальність, далеку від творчості. А саме – помічника машиніста. Далі – життєві обставини. Аварія. Він залишився без ніг. Андрій Покась не склав рук. Він знайшов себе у мистецтві.  

Андрій Покась, автор виставки 

- Це не передати вам словами почуття людини, яка любить свою професію. Ти їдеш, навколо природа. Мені подобалась моя професія.

На виставці Андрій Покась продемонстрував 20 картин. Це мудра сова, король звірів – лев, комахи тощо. Більшість з них – чорно-білі. 

Андрій Покась, автор виставки 

- В основному я працюю олівцем. Тому що олівцем, як фотографія. Можна досягти такого ефекту, як у фотографії

Підтримати автора прийшов Сергій Чумак – голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України». 

Сергій Чумак, голова Полтавського обласного осередку «Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України»

- З Андрієм ми знайомі вже 2 роки. Познайомились на одній з його виставок, і в подальшому ми з ним працюємо, допомагаємо. Він робить виставки і в районах, і в Києві.

Триватиме виставка до 8 грудня. 

Стрічка новин