Матч у Києві, вболівальники у Полтаві

Скандальний матч «Ворскла» – «Арсенал» все-таки відбувся у столиці. За результатами гри «Ворскла» програла «Арсеналу» з рахунком 0:3. Багато людей, які купували квитки до Полтави, залишилися без футбольного дійства. А вчора ввечері фанати футбольного клубу «Ворскла» провели марш-протест проти УЄФА та його рішення щодо перенесення матчу. Вболівальники скандували, палили фаєри та підривали петарди. Марш-ходою пройшли від стадіону «Ворскла» до Білої Альтанки. Більше у сюжеті Ольги Соломахи.

Ольга Соломаха, кореспондент

- Біля стадіону «Ворскла» збираються фанати клубу, які проти перенесення матчу до Києва. Збираються пройти мирною акцією до Білої Альтанки. Говорять: використовуватимуть тільки піротехніку.

Не зважаючи на це, на території біля фонтану, де починається марш-протест – багато поліцейських. Фанати поки гуртуються, з натовпу чути: «УЄФА це мафія». Артем – один із протестувальників. Пояснив, чому саме тут виступають проти УЄФА.

Артем Павлов, фанат ФК «Ворскла»

- Акція протесту проти свавілля УЄФА. Як ви всі знаєте, сьогодні Полтава готувалася до матчу з лондонським «Арсеналом». В останній момент УЄФА прийняло рішення про перенесення цього матчу на НСК«Олімпійський». Різниця у відстані, умовно кажучи, по часу: дві години для лондонського Арсеналу була б. А нам потрібно було 15 тисяч вболівальників перевести у інше місце.

Фанати бойкотували матч, хоча говорять: можливість поїхати до Києва була. Та кажуть: принципово залишилися та прийшли до стадіону, аби показати, що ця гра мала бути саме у Полтаві.

фанат ФК «Ворскла»

- Приїхала велика кількість людей. Всі хотіли побачити цю гру саме у Полтаві. Але ви просто начхати хотіли на нас. На звичайних фанатів та вболівальників. На приїжджих людей. Тому все, що я можу вам сказати: УЄФА це мафія. Головне для вас це гроші мабуть. УЄФА-мафія!

Квитки на гру фанати здавати не планують. Компанія фанів із Харкова каже: збережуть як пам'ять про цю подію.

Після повного збору фанатів, вони запалили фаєри та в супроводі поліції пішли з марш-протестом до Білої Альтанки.

Стрічка новин