Без черг до Пенсійного фонду

Понад 35 тисяч мешканців Полтавщини користуються веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України

Існує він з 2011 року. Його постійно вдосконалюють та модернізують. У відкритому доступі – інформація з питань пенсійного страхування, бланки документів та інструкції щодо їх заповнення. Зареєстовані ж користувачі мають ряд послуг, які можливо здійснити в онлайні. Позиціонують веб-портал як сервіс без черг та зайвих витрат.

Тетяна Кадушкіна, начальник Полтавського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

- Людина може зручно та оперативно, використавши електронні послуги Пенсійного фонду України, отримувати інформацію про свій страховий стаж. Про заробітну плату, про пенсійне забезпечення. Така послуга як смс-інформування надає можливість отримати результати розгляду звернення на призначення пенсії, на перерахунок пенсії, на припинення виплати пенсії. Які утримання проводяться. Також щодо сплати страхових внесків.

Людмила Шекалова, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян

- Для реєстрації на веб-порталі треба звернутися до управління пенсійного фонду України. До відділу обслуговування громадян, надати паспорт або документ, який його замінює та ідентифікаційний код. Оформити відповідну заяву, дані, які перевіряються та вносяться до інформаційної системи. І надається розписка про реєстрацію людині, яка звернулася. Та код звернення, за допомогою якого можна зареєструватися на веб-порталі вдома.

Стрічка новин