Дитячі жарти про бібліотеку

У Полтаві вдруге пройшов фестиваль дитячої Ліги Сміху. 8 шкіл змагалися за звання кращого гумориста. Учасники – учні, але в одній з команд був і вчитель.

У залі збираються глядачі та учасники. Тривають останні приготування перед грою Ліги сміху. На сцені 8 команд із різних шкіл Полтави. Сьогодні вони будуть розважати глядачів. 

Андрій Боблях, керівник гуртка «Manhattan kids», учасник команди «Manhattan»

- Минулого року було проведено перший такий захід. Він був на базі 17 гімназії. Ми організовували його, він пройшов досить успішно. Було 2 переможця. Це була 10 школа і 17 гімназія. В цьому році виявили бажання 11 шкіл. Проте, під час підготовки певні школи змінили своє бажання напевно або не підготувалися і наразі вийде 8 шкіл.

Серед юних коміків і команда «Новий подих» від 29 школи. 

- Назву ми обирали всі разом. Адже ми ж команда. Завдяки пісні ми вигадали її. Обирали довго. Довгий час була творча криза. І ми тижні 2 вигадували її. І таки залишили цю назву.

Марина Швець, тренер школи №29, команда «Новий подих»

- Ми хочемо драйвонути, ми будемо виступати на позитиві. Я думаю зала підтримає нас. У нас велика група підтримки. І я сподіваюся, можливо, буде перемога.

Серед членів журі і коміки полтавської команди «СМТ». Вони є неодноразовими учасниками та переможцями різних гумористичних шоу. 

Владислав Стеблівський, тренер 

- Оцінювати будем дуже легко. Виступає 8 команд. Після кожного виступу кожен член журі, а точніше тренер, встає і називає ту команду, яка йому найбільше сподобалася.

У кожної команди був власний жанр. У ньому і грали.

Для переможців підготували кубок та грамоти. Боротьба була напруженою. Але все ж перемогу віддали третій школі. Другу сходинку посіла 17-та гімназія.

Стрічка новин