У рамках проекту «Рука допомоги» свої бізнес-плани реалізували 30 роботодавців

На Полтавщині малозабезпечені, внутрішньо-переміщені особи та учасники Операції об’єднаних сил продовжують отримувати кошти на власні проекти. 29-го листопада захистили бізнес-плани три учасники.

На Полтавщині у рамках пілотного проекту «Рука допомоги» успішно реалізували свої бізнес-плани 30 роботодавців, а також близько 50-ти внутрішньо-переміщених осіб та малозабезпечених. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості 

- Сьогодні є потреба повернення до роботи малозабезпечених, внутрішньо-переміщеним особам надати умови для працевлаштування, для свого розвитку і звичайно учасників АТО. В ході проекту уже створено майже сто робочих місць. І якщо пілотний проект буде продовжено, а такі перспективи існують – це подальший розвиток.

29-го листопада у рамках проекту, який координує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку, у Полтаві захистили  бізнес-плани три учасники. Кожен із них отримає по 70 тисяч. Їх спрямують на відкриття міні-ательє комп’ютерної вишивки «Чарівні візерунки», «Вирощування високоолеїнового соняшнику та кукурудзи» та «Виробництво дизайнерських шкарпеток». 

Оксана Бєляєва, учасниця пілотного проекту «Рука допомоги», м. Кременчук

- Мені хотілося б придбати верстат в'язальний для в'язання дизайнерских шкарпеток. Там можна буде робити малюнки, емблеми, написи будь-які. У нас просто не було можливості, не було такого верстата. Тому поставили собі за мету купити верстат. Тому що звичайні шкарпетки то ми робимо і продаємо. Ми і зараз продаємо і в місті своєму, і за межами в області, і зараз вже пробуємо за кордон вже.

Пілотний проект «Рука допомоги» діє не лише у Полтавській, а й в Харківській та Львівській областях. Цьогоріч з державного бюджету на нього спрямували близько 20 мільйонів гривень. Нині вирішують питання щодо подальшого фінансування проекту наступного року.

Стрічка новин