У Кременчуці на мороз викинули п'ятьох цуценят

У Кременчуці на мороз викинули п'ятьох цуценят

Наразі вони знаходяться в КП "Спецсервіс-Кременчук".

У Кременчуці під парканом знайшли зім’ятий чорний пакет, в якому виявили п’ятеро живих цуценят. Скільки вони пробули на морозі - невідомо. Про це на своїй сторінці в "Фейсбук" повідомила начальниця відлову і утримання собак Марина Кожушко.

"Важко втриматися від емоційних слів, скажу тільки, що коли ми це побачили, у мене затряслися руки, захотілося прокинутися і зрозуміти, що це страшний сон! Два хлопчики і три дівчинки, зовсім крихітні… мабуть, від маленької, домашньої собачки. Притиснувшись один до одного, в зав’язаному пакеті, діти витримали мороз, але від голоду і страху були вже ледве живими…", – написала Марина Кожушко.

Вона розповіла, що цуценят зігріли, нагодували і поселили в теплий котячий вольєр. Місця там зовсім мало, проте таких маленьких цуценят тримати в Спецсервісі більше ніде. Адже вольєри для собак тільки літні. І в пункті тимчасовго тримання розраховані на 100 тварин, а зараз їх там 200.

Цуценят зігріли, нагодували і поселили в теплий котячий вольєр, місця там зовсім мало, але таких нещасних маленьких крихт, тримати в Спецсервіс більше ніде, вольєри для собак тільки літні, і в пункті тимчасового тримання, розрахованому на 100 тварин, зараз знаходиться майже 200 собак.

Тож два хлопчики та три дівчинки зараз чекають на своїх нових господарів. Крім того, якщо ви знаєте про "людину", яка викинула цуценят як сміття, повідомте у "Спецсервіс". Працівники готові написати заяву щодо знущань над тваринами. 067 203 21 97 – КП "Спецсервіс": 098 779 54 42 – Марина Кожушко, начальниця служби відлову та утримання.

Нагадаємо, подібний випадок із цуценятами стався і в Полтаві.

Стрічка новин