«Ворскла» – «Арсенал» у Полтаві чи Києві?

27 листопада УЄФА повідомив, що матч між полтавською «Ворсклою» та лондонським «Арсеналом» буде перенесено з Полтави до Києва. Пояснили причину тим, що «Арсенал» збирався прилетіти до Харкова, а потім автобусом дістатися Полтави. Однак, через те, що Харківська область входить до територій, у яких введено воєнний стан, спеціальна комісія УЄФА ухвалила відповідне рішення. Матч планують провести на НСК «Олімпійський». Станом на 18-ту годину 28 листопада точної відповіді немає. Команда «Ворскли» готова до гри. Про це вони розповіли на передматчевій прес-конференції. Ольга Соломаха – далі.

У середу в обід ворскляни провели передматчеву прес-конференцію. На ній головний тренер Василь Сачко звітував про готовність команди до гри з «Арсеналом».

Василь Сачко, головний тренер ФК «Ворскла»

- До гри з Арсеналом наша команда готувалася у штатному режимі. За той час, як ми зіграли з «Арсеналом», він не змінився. Як був сильною командою, так нею і залишився. Те, що стосується нашої команди. Ми проводили теорію, дивилися наші матчі. Слідкували за подіями, які проходили на чемпіонаті Англії. Тому ми з хорошим настроєм цей час працювали.

Головний тренер згадав про минулі матчі. Окремо про гру з командою суперником, в якій зазнали поразки. За його словами, там побачили помилки, їх врахували та виправляються.

Василь Сачко, головний тренер ФК «Ворскла»

- Те, що пропустили з Арсеналом. Вибачте, але у них в кожній грі є маса моментів по виконанню. Гравці високого світового рівня. При всій повазі до нас. Ми там побачили, над чим треба працювати. Хлопці там побачили, куди треба рости. Те, що пропустив воротар, я з вами тут не згодний. Пропустив не воротар, а вся команда. Починаючи з головного тренера. Ми зробимо все можливе, щоб ми якомога менше пропускали. І ми робимо все можливе, щоб ми взагалі не пропускали.

Загалом настрій полтавської «Ворскли» бойовий. Запевнили, що місце проведення не вплине на гру. Чи в Києві, чи в Полтаві готові до боротьби за перемогу.

Владислав Кулач, гравець ФК «Ворскла»

- Можу сказати, що все-таки ми готові. Будемо завтра показувати наш футбол. І будемо прагнути у завтрашній грі перемогти. Розуміємо, що за суперники. Але в нас є шанси.

У той же час, фанати та вболівальники клубу «Ворскла» збентежені. Квитки купували на матч у Полтаві. До Києва їхати готові не всі.

Роман Ченчик, вболівальник ФК «Ворскла»

- З друзів моїх, сьогодні всі дзвонять з самого ранку. Телефон не замовкає. Всі переживають, виїздити чи ні. Є друзі і з Києва їдуть, і з Миргорода, Кременчука. Люди планують. Це будній день. Треба планувати все.

Роман Ченчик вболіває за «Ворсклу» двадцять чотири роки. Каже: був на всіх домашніх матчах команди. На цей квитки купував завчасно. Окрім нього, на гру зібралися і його товариші.

Роман Ченчик, вболівальник ФК «Ворскла»

- Я не знаю, що це буде. 18 тисяч квитків у Полтаві продано на цей момент. Такі стадіони ми давно не збирали. Тільки коли грали з «Динамо». Більше я таких матчів не пам'ятаю щоб, у нас так був забитий стадіон.

На даний момент ні представники футбольного клубу, ні вболівальники не знають, де проводитимуть матч. І чи взагалі він відбудеться. За останньою інформацією від Президента ФК «Ворскла» Романа Черняка, на сайті footboll.ua, матч можуть відмінити. В той же час на сайті sport.ua опублікували інформацію, що гра відбудеться у Києві.

Стрічка новин