Генштаб ЗСУ закликає не публікувати в соцмережах відомості, що можуть зашкодити Україні

Генштаб ЗСУ закликає не публікувати в соцмережах відомості, що можуть зашкодити Україні

Днями помітно збільшилася активізація інфо-саботажів, вкинутих "з-за поребрика".

Генеральний штаб Збройних Сил України звертається до громадян України із проханням не проводити і не публікувати в соціальних мережах фото та відематеріали, а також он-лайн трансляцію, які розкривають:

  • місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу;
  • рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу;
  • режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України та несанкціоновано не проникати на їхню територію;
  • завдання органів військового управління, військ (сил) щодо бойової готовності, оперативної підготовки та застосування військ (сил);
  • підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор);
  • організацію, чисельність та дислокація військ (сил).

Також зазначають, що в районах проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Осіб, які здійснювали їхній запуск або керували ними, затримають і притягнуть до відповідальності.

"Допоможімо та підтримаймо Збройні Сили України та захисників держави", - йдеться у зверненні Генерального штабу Збройних Сил України.

Між тим, днями помітно збільшилася активізація інформаційних саботажей та нісенітниць вкинутих "з-за поребрика". Їх поширюють користувачі соцмереж та деякі ЗМІ.

У зв’язку із поширенням в мережі інтернет чергових провокаційних повідомлень, виготовлених "фабрикою тролей" Російської Федерації, зважаючи на останні події, Міністерство оборони України офіційно повідомляє, що усі "офіційні документи" та "накази", які нібито мають підписи військового керівництва Міноборони та Збройних Сил України є черговим фейком.

Міністерство оборони України закликає українців не вестися на провокації спецслужб Російської Федерації, а представників медіа користуватися інформацією виключно з офіційних джерел.

Стрічка новин