Полтавець став Чемпіоном Світу з Куодокіокушин карате

Чемпіонат проходив у Казахстані, у місті Алмати. Дмитро Боклащук поїхав як суддя, але взяв участь і як спортсмен. Загалом понад 600 спортсменів із 20 країн демонстрували свої сили.

Це Дмитро Боклащук. Президент ГО «Федерація куодокіокушин карате України», сенсей 3 дан, м. Полтава. Спортом займається з дитинства. Інтерес до кіокушину з'явився з 11 років. Має безліч кубків та перемог. 18 листопада здобув черговий титул. 

Алмати, Казахстан. Відкритий Чемпіонат Світу з Куодокіокушин карате. Проходив він у два дні – 17 та 18 листопада. Протягом першого дня свої сили демонстрували кадети та юніори. Серед головних суддів і полтавець Дмитро Боклащук. Другого дня чоловік взяв участь у Чемпіонаті як учасник. На татамі Мутал Назаров та Дмитро Боклащук. Тоді Дмитро переміг та став Чемпіоном Світу. Наразі згадує подробиці боїв та своїх суперників. 

Дмитро Боклащук, президент ГО «Федерація куодокіокушин карате України», сенсей 3 дан, м. Полтава 

- У мене було декілька поєдинків. У першому поєдинку був представник Казахстану. У нього я переміг в першому часі одноголосним рішенням суддів. Другий фінальний поєдинок був з спортсменом з Узбекистану. Цей поєдинок я теж закінчив в першому часі з чистою перемогою.

Категорія – «ветерани». Вікова група 35-40 років. 

Дмитро Боклащук, президент ГО «Федерація куодокіокушин карате України», сенсей 3 дан, м. Полтава 

- Думаю буду намагатися розвиватися в цьому напрямку. Хочу бути прикладом для дітвори. Для наших діток, яких ми тренуємо, щоб вони розуміли і бачили, що не тільки ми їх як тренера змушуємо виступати десь на турнірах, а й якісь показувати результати. Самим встати і показати, що ми теж щось можемо.

Стрічка новин