90 років виповнилось одній з найстаріших кафедр аграрної академії

Які урочистості з нагоди річниці підготували студенти та викладачі факультету агротехнологій та екології, знають наші журналісти

90 років. Таку річницю відзначила кафедра землеробства і агрохімії Полтавської державної аграрної академії. За цей час на її базі було підготовлено і захищено 4 докторські та 42 дисертації. А її випускники – відомі хлібороби, науковці, громадські діячі. 

Микола Опара, професор кафедри землеробства і агрохімії ПДАА

- У витоків заснування цієї кафедри стояв видатний вчений, засновник дослідної справи на Україні Віктор Іванович Сазанов. 

Розпочали святкування з урочистого відкриття виставки світлин. На них у хронологічному порядку – 19 завідуючих кафедри.  

- Ми вітаємо всих гостей з такою знаменною подією в житті нашого вузу, в житті нашої академії.

Далі викладачі та студенти кафедри пішли на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання землеробства і агрохімії. Історія та сьогодення». Вітальним словом відкрив її перший проректор вишу Павло Писаренко. 

Павло Писаренко, перший проректор ПДАА 

- Цієї кафедри не було би не тільки без таких прізвищ, як Воропін, Чапко, Шевелєв, Чікалін, яких ми всі застали і знаємо. Але її не було би у тому вигляді у якому вони зараз є, завдяки людям, які на світлини не потрапляють.

Не оминув захід і заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Олег Палій. За його словами, викладачі займаються не тільки підготовкою студентів, а й допомагають вирішити проблеми сільськогосподарського виробництва. 

Олег Палій, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА 

- Це дійсно одна з базових кафедр, як вже було сказано. Тому що все починається із землі і на землі.

Кращих працівників кафедри землеробства і агрохімії нагородили почесними грамотами та дипломами. 

Стрічка новин