У Полтаві через ремонт тепломережі на ринку "Мотель" демонтують 70 кіосків

У Полтаві через ремонт тепломережі на ринку "Мотель" демонтують 70 кіосків

Щоб не паралізувати роботу ринку, роботи розділять на два етапи.

27 листопада у Полтавській міськй раді відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. 

Під час засідання депутати розглянули питання щодо реконструкції магістральної теплової мережі на території ринку "Мотель", йдеться у повідомленні прес-служби Полтавської міської ради. Начальник управління з питань містобудування та архітектури Микола Шевельов повідомив, що задля проведення капітального ремонту тепломережі, яка проходить через територію ринку, існує необхідність демонтажу розміщених там тимчасових торговельних споруд.

"Пропонується частково здійснити демонтаж тимчасових споруд на території ринку. Згідно зі схемою, яку надало "Полтаватеплоенерго", орієнтовно мова йде про 70 споруд", - сказав Микола Шевельов.

Директор ринку "Мотель" Віктор Бажан зазначив, що з його боку є повне розуміння проблеми. Тож, підприємців, які провадять свою діяльність на території ринку, дирекція попередила про капітальний ремонт тепломережі. А ті, в свою чергу, мають прибрати свої павільйони.

Аби остаточно не паралізувати роботу ринку, роботи на зазначеній території "Полтаватеплоенерго" запропонувало провести в два етапи: від магазину АТБ до павільйонів, а потім - від павільйонів до адміністративної будівлі ринку.

Стрічка новин