Об’єднались задля вільного та об’єктивного висвітлення подій

Обласна рада підписала меморандум з новоствореною Полтавською обласною організацією Всеукраїнської професійної спілки журналістів «Незалежна медіа-профспілка України».

Така співпраця  регулюватиме відносини між владою та ЗМІ. Оскільки головною діяльністю медіа-профспілки є захист «Свободи слова». Зокрема, допомога журналістам, їх навчання.

Сергій Корнієнко, голова Полтавської обл. організації Всеукраїнської професійної спілки журналістів «Незалежна медіа-профспілка України»

- Говорять що журналісти чи хороші чи погані. Дуже часто говорять, що  влада погана. Профспілкова діяльність має урегульовувати ці всі події, знаходити консенсуси між всіма інституціями: владою та журналістами. Так і розбудовувати нашу країну. Тим більше в час коли прийнято на частині території військовий стан. Питання медіа виходить на перший план.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Я дуже хочу, щоб в даний час коли йде війна. Журналістська спільнота, незалежні медіа-профспілки звернули увагу на якість і на спрямованість інформації.  Я зі свого боку гарантую Вам, що стільки мені відміряно в тому кріслі сидіти, стільки ми й будемо допомагати і Вашій профспілці і будь-якому засобу масової інформації, який хоче діалогу й хоче розвиватися. 

Стрічка новин