Артем Вітко: "Докладу всіх зусиль, щоб моряк з Полтавщини повернувся додому"

Артем Вітко: "Докладу всіх зусиль, щоб моряк з Полтавщини повернувся додому"

Народний депутат-захисник Артем Вітко закликав негайно звільнити захоплених у полон українських моряків, серед яких – земляк з Полтавщини, випускник Кременчуцького військового ліцею Богдан Головаш. 

Богдан Головаш був серед курсантів Академії ВМС ім. Нахімова у Севастополі, які залишили Крим після окупації і переїхали до Одеси.

Артем Вітко пообіцяв особисто докласти зусиль для повернення Богдана Головаша додому.

"Захоплення моряків та обстріл українських кораблів в Азовському морі нагадує всім, що триває війна, і вона стосується кожного, - наголошує Артем Вітко. – Особисто я вже спакував свій рюкзак і готовий захищати Україну, як і в 2014 році.  Вважаю, що кожен депутат на рівні з добровольцями повинен за першим же наказом поміняти теплий кабінет на окопи".

Депутат Артем Вітко голосував за запровадження воєнного стану в Україні. 

"З метою політичного компромісу було вирішено, що воєнний стан вводиться в десяти областях, - додає народний обранець. - Полтавщина до цього списку не входить. Але війна зачіпає всіх. Де б не жив – у Криму, Одесі чи Кременчуку, неможливо відгородитися від решти України і жити за якимось особливим мирним порядком денним".

Артем Вітко наголосив, що Полтавська область межує з трьома областями, в яких запроваджений воєнний стан, - Чернігівською, Сумською та Харківською. 

"Потужний економічний потенціал Полтавщини робить її ключовим регіоном, чий внесок для перемоги надзвичайно важливий, - говорить нардеп. – Полтавці не тільки захищають Україну на суші і на морі, але й своєю щоденною працею зміцнюють нашу державу".

Стрічка новин