У Чутівському районі відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій

У Чутівському районі відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій

У Чутівському районі провели планове командно-штабне навчання з питань цивільного захисту на тему "Дії керівного складу, органів управління і сил цивільного захисту району при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій".

Метою командно-штабного навчання було підвищити злагодженість, оперативність та взаємодію під час виконання завдань з організації управління в надзвичайних ситуаціях та захисту населення і територій від їх наслідків. А також оцінити стан готовності до дій за призначенням.

Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Полтавської ОДА.

Упродовж навчання перевіряли дії органів управління цивільного захисту Чутівського району в разі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з погіршенням метеорологічних умов на території району. І виявлення африканської чуми свиней в с. Червоне Чутівського району.

Практичні дії відпрацьовували під час ліквідації аварії з розливом небезпечної хімічної речовини на дорозі поблизу селища Чутове. А також під час ліквідації умовної пожежі в підвальному приміщенні багатоквартирного житлового будинку внаслідок витоку газу.

На думку організаторів, органи управління та сили цивільного захисту району готові до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Стрічка новин