Дзюдоїстки з Полтавщини здобули три медалі на національному турнірі "Українка"

Дзюдоїстки з Полтавщини здобули три медалі на національному турнірі "Українка"

В активі наших спортсменів одне "золото", одне "срібло" та одна "бронза".

Нещодавно в Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат "Українка". У змаганнях брали участь спортсменки з Полтавщини. Вони завоювали три медалі різного ґатунку.

Полтавка Катерина Гнатенко стала чемпіонкою серед дівчат 2005-2006 р. н. у ваговій категорії до 52 кг. Вона перемогла Альону Незнаєву з Донеччини та Софію Пікульську з Волині та Владиславу Харченко з Київщини. У фіналі Катерина Гнатенко перемогла киянку Аніту Скоряк.

У цій же віковій групі, але ваговій категорії до 44 кг, третє місце посіла Марія Невзорова з Горішніх Плавнів. Вона вибила зі змагань Алісу Мальовану з Донеччини, Еліну Петрову із Запоріжжя. У півфіналі Марія Невзорова поступилися одеситці Дар’ї Дякун. У поєдинку за "бронзу" наша спортсменка перемогла киянку Катерину Довженко, повідомляє "Полтавщина Спорт".

"Срібло" серед дівчат 2007-2008 р. н. у ваговій категорії до 28 кг завоювала Анна Кушніренко з Горішніх Плавнів. Вона перемогла Каріну Зотову з Волині та Ельвіру Василенко з Києва. А у фіналі поступилася Ірині Охріменко з Ромен.

Стрічка новин