У Полтавському кооперативному коледжі відкрили навчальний ресторан

Всі охочі можуть вступити до вузу та отримати диплом спеціаліста. Крім цього у навчальному закладі організували ще і день відкритих дверей. 

«Готельно-ресторанна справа», «Харчові технології», «Кухар-кондитер», «Майстер ресторанного обслуговування». Такі спеціальності та робітничі професії сфери обслуговування чекають на студентів кооперативного коледжу, які хочуть вступити сюди на навчання. 

Оксана Делія, директорка Полтавського кооперативного коледжу

- Саме відкриття навчального ресторану пов’язано з тим, щоб студенти і учні робітничої професії мали змогу вдосконалювати свої навики. І мова йде зараз не тільки про готельно-ресторанну справу. Мова зараз йде про технологію харчування, і про інші спеціальності, які також  можуть використовувати цю аудиторію навчальний ресторан.

Лариса Коноплюк, викладачка дисципліни «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства»

- Коледж  за підтримки наших засновників - Полтавської облспоживспілки забезпечив навчальний ресторан всім необхідним. Сучасним устаткуванням, інвентарем, посудом, приборами. Студенти матимуть можливість  бути наближеними до реальної майбутньої професії.

На відкриття навчального ресторану запросили полтавських школярів, студентів вузу та почесних гостей – випускників коледжу. Одним із них є приватний підприємець Максим Венгровський. Зараз він директор ТОВ «Віват Провінція».

Максим Венгровський, приватний підприємець

- Я бачу за цим перспективу. Ось ці діти, які тут будуть проходити практику, вони будуть проходити практику не тільки теоретичну, практичну. А будуть до нас потрапляти більш підготовленими. Ми будемо частіше приходити в ці стіни. Я сам випускник цього технікуму. Я буду сам приходити з проханнями «Допоможіть!», «Давайте співпрацювати!»

Відкриття ресторану у коледжі поєднали із Днем відкритих дверей. Захід відвідали понад 200 осіб. Старшокласників шкіл Полтави частували смаколиками студенти технологічного відділення. Майбутні спеціалісти підприємницького відділення, показували свої вміння по визначенню якості та фальсифікації товарів. Студенти та викладачі  організували економічну вікторину «Веселі фінанси», правовий квест та  провели майстер-класи з розпису пряників та карвінгу, в яких учні самі брали участь. 

За 60 років своєї діяльності коледж підготував понад 25 тисяч молодших спеціалістів для різних галузей економіки. Випускники поділилися своїми успіхами та досягненнями із студентами закладу. Зокрема, із таких  спеціальностей  як «Бухгалтерський облік»,  «Фінанси та кредит», «Право» та «Харчові технології». Крім цього у актовій залі для всіх присутніх організували цікавий святковий концерт. До вступної кампанії 2019 року у коледжі проведуть ще кілька днів відкритих дверей різного формату і тематики. Щоб зацікавити школярів, обрати саме цей навчальний заклад у Полтаві.

Стрічка новин