У Полтаві вп’ятнадцяте стартував благодійний проект «Ялинка янголів»

Триватиме він протягом місяця у ТРЦ «Київ». У цей час на паперових фігурах діти з інтернатів та лікарень писатимуть свої новорічні бажання. Кожен полтавець може взяти в ньому участь. Про ялинку та її янголів – знає Марина Покшіна.

Це  – «Ялинка янголів». Щорічно протягом 15 років вона збирає листівки дітей. У них – новорічні бажання. Учасники акції – малята з багатодітних сімей, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків, пацієнти онковідділень міста та малята з інвалідністю. 

У цьому листі – бажання полтавки Насті, дочки учасника АТО. Дівчинка загадала іграшку – гра «Монополія». Її бажання здійсниться, – переконує Валерій Похилько. Він узяв участь в акції у перший день її проведення. І говорить: приїде сюде ще, щоб здійснити мрії й інших дітей.

Валерій Похилько, професор, проректор з науково-педагогічної і наукової роботи УМСА

- Я особисто долучився до цієї акції саме тому, що розділяю її. Поскільки дійсно - дарувати дітям добро, дарувати подарунки - це є, мабуть, обов'язковим для кожного, хто любить і цінує життя. А особливо - маленьких діток.

Коли листівки-янголи закінчуватимуться, волонтери загону «Єдність» чіплятимуть нові. Їх зібрали понад 300. 

Кожен полтавець може відчути себе у ролі Діда Мороза. Обрати собі янгола з бажанням дитини та принести подарунок. Волонтери будуть формувати їх у групи. Вручать дітям на новорічних заходах протягом грудня-січня. 

Олександр Помилой, студент УМСА, волонтер загону «Єдність»

- На цих янголах - три бажання дітей. Дітей онкохворих, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, яким необхідна наша підтримка, наша допомога. Ось така моральна, психо, щоб вони відчули, що вони потрібні комусь. Потрібні вони, перш за все, нам.

Волонтери чергуватимуть у ТРЦ «Київ» по вихідних з десятої ранку до сьомої вечора. Вони проводитимуть реєстрацію взятих з ялинки дитячих побажань. Та прийматимуть подарунки, які полтавці приноситимуть замість янголів. Діятиме акція до 23 грудня. 

Стрічка новин