Директор одного із сервісних центрів Полтавщини за 5 500 грн пообіцяв дати дівчині водійські права

Директор одного із сервісних центрів Полтавщини за 5 500 грн пообіцяв дати дівчині водійські права

Він та його посередник отримували хабар у кілька етапів: за те, щоб вона не відвідувала заняття і за саме посвідчення.

Директору центру та посереднику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди, для себе за вчинення в інтересах особи, яка надає таку неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Під час досудового розслідування установили, що службовець за попередньою змовою із посередником, пообіцяли заявниці безперешкодно отримати посвідчення водія за "грошову винагороду" в сумі 5 500 гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

У подальшому, частину коштів у сумі 3 500 грн вони отримали від громадянки за вирішення питання щодо невідвідування спеціалізованої автошколи та успішної здачі іспитів на отримання посвідчення водія категорії "D". Після отримання другої частини хабара правопорушники видали дівчині посвідчення водія. Потім їх затримали правоохоронці.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Наразі досудове розслідування триває.

Стрічка новин