У Миргороді провели засідання Наглядового комітету з реалізації проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO

У Миргороді провели засідання Наглядового комітету з реалізації проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO

26 листопада в Миргороді відбулося засідання Наглядового комітету з реалізації проекту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті (MO.GE.DI.CO)".

Учасники засідання побували на об’єктах та працювали з документацією демонстраційного проекту, який стартував наприкінці 2017 року і впроваджується за Програмою Європейського Союзу "Угода Мерів – Демонстраційні Проекти 2". Про це йдеться на сайті Миргородської міської ради.

Перед засіданням Наглядового комітету Команда Підтримки CoM-DeP та секторальний менеджер Делегації Європейського Союзу відвідали ДНЗ №10 та котельні по вул. Гоголя, 34-А та Прорізна, 4-А. На об’єктах експерти поспілкувалися з персоналом та адміністрацією, ознайомили учасників із основними заходами з енергетичного аудиту, планом закриття котельні та об’єднання двох теплових мереж у єдину.

Також учасників поінформували про Угоду мерів як провідну ініціативу для місцевих та регіональних органів влади, наголосили на ролі Команди Підтримки в реалізації проекту та узгодженості дій учасників демонстраційного проекту. Експерти проекту розповіли про хід ініціативи та презентували енергетичний аудит ДНЗ № 10. Було обговорено поточну ситуацію та плани на наступні шість місяців Проекту.

Стрічка новин