Рятувальники Полтавщини нагадують про небезпеку перебування на тонкій кризі

Рятувальники Полтавщини нагадують про небезпеку перебування на тонкій кризі

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на водних об’єктах, а також травмування та загибелі на них людей, фахівці Служби порятунку проводять серед населення інформаційно-роз’яснювальну роботу.

У зв'язку зі зниженням температурних показників на водоймах Полтавщини почав формуватися льодовий покрив, товщина якого становить до 5 см. За таких умов виходити на тонку кригу вкрай небезпечно. Адже це може стати причиною трагічних наслідків.

Так, 26 листопада під час спілкування з громадянами рятувальники Гадяцького району попереджували їх про небезпеку виходу на лід.

Перш за все, рятувальники розповіли громадянам про небезпеку перебування на тонкій кризі, а також до чого може призвести скупчення рибалок на одному місці чи розташування поруч великої кількості лунок. Крім того, фахівці ДСНС радили рибалкам мати при собі елементарні засоби порятунку та нагадали їм правила надання допомоги в екстрених випадках.

Зазначимо, вихідними в Полтаві з льодового полону врятували чоловіка.

Рятувальники звертається до громадян утриматися від виходу на тонкий лід, який утворився на водоймах і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам’ятати, що ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки під час перебуванні на кризі.

У разі виникнення нещасного випадку негайно телефонуйте за номером 101.

Стрічка новин