Набирає обертів у своїй діяльності торговельно-розважальний центр «Конкорд»

Його переваги – вигідне розташування та комбінація найкращих орендаторів – добре відома тим полтавцям, для яких центр став улюбленим місцем відпочинку. А нещодавно у «Конкорді» відкрилися ще 2 нових магазини: білизни для всієї родини «Ланет» та одягу «Остін».

У місті, напевно, не залишилось жодної людини, яка б не знала, що таке «Конкорд» і де він знаходиться. Не кожен, навіть столичний торговельний центр, може похвалитися такою комбінацією орендаторів. Найкращі торговельні марки, пізнавальні бренди, якісні товари. Магазини у «Конкорді» підбиралися за принципом функціональності, що дозволило зробити структуру торговельно-розважального центру логічною та зручною. Це – чи не єдине в Полтаві місце, де можна одночасно робити покупки і відпочивати з друзями чи родиною. Збираєтесь у «Конкорд» – не забудьте взяти із собою дітей, вони з радістю пограються у дитячій кімнаті, що на 4-му поверсі.

Все менше стає у «Конкорді» вітрин з написом «Незабаром відкриття». Нещодавно почали працювати ще 2 нових магазини: «Ланет» та «Остін». «Ланет» – магазин білизни для всієї родини – представляє в Україні 2 торговельні марки – «Лама» та «Корнет». «Лама» – це яскрава, стильна, емоційна білизна, виготовлена з натуральної білизни із додаванням еластину. Торговельна марка «Корнет» пропонує білизну для чоловіків, аналогів якій немає. Магазин «Остін» допоможе підібрати повсякденний одяг, так званий стиль «кежуал». Колекції «Остін» складаються з простих та сучасних речей, які можна легко поєднувати. Одяг цього стилю простий і зрозумілий, сподобається відкритим і впевненим у собі людям.

Не важливо, з якою метою ви прийшли у «Конкорд»: зробити покупки, розважитись чи просто помилуватися прекрасним міським краєвидом, пам'ятайте, вам тут завжди раді!

Стрічка новин