Полтавська міська рада не допустить держперевороту екс-мера Олександра Мамая

Полтавська міська рада не допустить держперевороту екс-мера Олександра Мамая

Депутати Полтавської міської ради виїхали в Міністерство юстиції, щоб зупинити спробу відставленого мера Олександра Мамая здійснити переворот у Полтаві.

Олександр Мамай свого часу проводив у місті заходи з використанням георгіївських стрічок і допускав сепаратистські висловлювання. Після його відставки у міській раді виявили російські сервери.

В умовах загострення російської агресії і введення воєнного стану міська рада звернулась до Президента, ГПУ та СБУ з проханням не допустити підриву стабільності та життєдіяльності міста.

О 14.00 в Міністерстві юстиції відбудеться засідання, на якому колишній міський голова Полтави Олександр Мамай сьогодні знову спробує повернутися на свою посаду. Після невдалої спроби відновитись через викрадений електронний ключ доступу, тепер екс-мер звернувся до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Оскільки жодних законних підстав для поновлення Мамая на посаді міського голови немає, будь-яке рішення на користь екс-мера може заблокувати роботу міста, зокрема: роботу комунальних служб в умовах погіршення погодних умов, прибирання сміття, виплати заробітних плат держслужбовцям та бюджетникам, забезпечення діяльності закладів охорони здоров'я та освіти.

Демократична коаліція в Полтавській міській раді просить голову комісії Мін’юсту Віталія Гайдука не допустити паралізації роботи міського господарства Полтави. А також закликає керівництво Міністерства юстиції запобігти неправомірним діям.

Стрічка новин