У Полтаві призначили нового керівника управління освіти

У Полтаві призначили нового керівника управління освіти

 26 листопада на апаратній нараді у Полтавській міській раді представили нового керівника управління освіти.

У результаті конкурсу на заміщення вакантної посади голови освітянином міста став Юрій Матвієнко, інформує прес-служба Полтавської міської ради.

На сайті Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка є інформація, що Юрій Матвієнко працює на кафедрі математичного аналізу та інформатики фізико-математичного фіакультету.

У 2003 році закінчив Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка з червоним дипломом та отримав кваліфікацію вчителя математики та фізики. Екстерном здобув другу вищу освіту за спеціальністю "вчитель інформатики".

З 2001 по 2003 рік був радником голови Полтавської ОДА з питань молодіжної політики. Тричі проходив стажування в Полтавській ОДА, за результатами яких занесений до кадрового резерву.

З 2003 року працює асистентом кафедри математичного аналізу та інформатики ПДПУ. З 2004 року заступник з виховної роботи декана фізико-математичного факультету. З 2007 – старший викладач кафедри. З 2004 року є членом Асоціації викладачів комп’ютерних наук (Computer Science Teachers Association, USA).

У 2012 році закінчив аспірантуру при кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту ПНПУ імені В.Г. Короленка. В 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Також працює вчителем інформатики у Полтавській загальноосвітнй школі I-III ступенів №9.

Раніше управління освіти виконкому Полтавської міської ради з 25 вересня 2017 року по 28 вересня 2018 року очолювала Леся Марталішвілі.

Стрічка новин