До зими готові

Служба автомобільних доріг у Полтавській області, регіональний підрозділ «Укравтодору», звітувала про готовність до утримання доріг взимку. Розповіли про техніку та основні принципи роботи. Більше – у сюжеті Ольги Соломахи.

З неділі в області почнуться незначні снігопади. Про це повідомляють синоптики. Дорожні служби Полтавської області готуються до боротьби з негодою.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автодоріг у Полтавській області

- Зимове утримування доріг державного значення завжди займає дуже важливу частину нашої роботи. Підготовка до зимового періоду починається майже з її завершенням у попередній рік. Для цього закупляються запасні необхідні запчастини, проводяться ремонти та підготовка дорожньої техніки.

На балансі Полтавської служби автомобільних доріг – 1067 кілометрів автошляхів державного значення. Це основні автомагістралі області, які в зимовий період потребують найбільшої уваги. Для того, щоб обслуговувати таку кількість, Служба автодоріг укладає угоди з підрядними організаціями. Філія «Копилянська дорожня експлуатаційна дільниця» обслуговує частину траси Київ-Харків-Довжанський. На базі – в достатній кількості піщано-сольового насипу та техніки вцілому.

Олександр Сидорчак, начальник Копилянської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП «Полтавський облавтодор»

- На даний момент Копилянська ДЕД контролює та обслуговує дорогу Київ-Харків-Довжанський-М03, від Чутова, межі Харківської області, до Хорола. Готовність до зимового утримування – на 98 відсотків.

На базі філії Копилянської ДЕД представники автодорожніх служб обговорили готовність їх техніки та людей до снігопадів. Заступник директора Полтавського облавтодору говорить: всі чинні складові роботи у них в нормі.

Сергій Заплаткін, заступник директора ДП «Полтавський облавтодор»

- На завдання Служби автомобільних доріг Полтавської області виконується цілодобове чергування філій, патрулювання доріг. В разі негоди машини і люди готові завжди виїхати, обробити дороги, щоб забезпечити безпечний рух автомобілів по дорогам державного значення.

Стрічка новин