80 проектів із 24 районів

Голови ОТГ та автори проектів захищали власні напрацювання

Реалізація – у рамках конкурсу розвитку ОТГ Полтавщини. Проводять її щорічно, із 2010 року. Цьогоріч перевагу надають екологічним проектам та зеленому туризму.

Реалізують їх у 2019 році. Один з проектів Кобеляцької ради у 2017 році отримав перемогу. Тоді адміністративний центр Ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» оновили. Кошти на облаштування території виділили на умовах співфінансування. 600 тисяч – з обласного бюджету, і скільки ж – з районного. Обладнали кабінети, закупили необхідне спорядження. Цьогоріч там ще планують оновити туристичні будиночки. 

Володимир Кішінський, голова Кобеляцької райради Полтавської області

- Кобеляцька районна рада подала проект створення телекомунікаційної мережі. І ще від Кобеляцького району є два проекти спільних. Є проект спільний громад по створенню пожежної охорони місцевої. І є спільний проект чотирьох районів по створенню туристичного кластеру.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- В цьому році в нас 80 проектів подано на суму більше 45 мільйонів гривень. Якщо брати по минулорічній цифрі, то це 18 млн. виграшних коштів, то це приблизно, я думаю, 40-45 проектів, які зможуть на це претендувати. Але депутатськикй корпус має право збільшувати суму фінансування, якщо дійсно проекти будуть дуже цікавими.

Стрічка новин