Поліцейським Полтавщини в 2018 році вдалося розшукати кожен другий викрадений автомобіль

Поліцейським Полтавщини в 2018 році вдалося розшукати кожен другий викрадений автомобіль

За 10 місяців за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами в області зареєстровано 164 кримінальних провадження, по 78 правопорушенням особам повідомлено про підозру.

Зловмисникам тепер може загрожувати покарання - від штрафу до п'яти років обмеження або позбавлення волі. Про це йдеться у повідомленні на сайті ГУ НП в Полтавській області.

Який транспорт найбільше цікавить викрадачів, розповів начальник відділу розкриття майнових злочинів карного розшуку поліції Полтавської області Олександр Лиманець.

"Для досвідчених викрадачів залишений біля будинків на ніч, а подекуди і на більш тривалий час, без нагляду транспортний засіб – дуже легка «здобич», - розповів оперативник. – Із пояснень фігурантів відслідковуємо, що деякі заволодіння відбуваються ситуативно чи спонтанно, до інших – зловмисники ретельно готувалися заздалегідь".

Аналіз скоєних правопорушень свідчить, що більше викрадають автомобілі в Полтаві, Кременчуці та Миргороді. Великим "попитом" користуються автомобілі модельного ряду "ВАЗ" і мопеди (скутери) іноземного виробництва.

Також простежується закономірність, що транспорт часто зникає вночі - в період часу з півночі до 4 ранку.

Стрічка новин