22 листопада у світі відзначають сімейне свято – День синів

Святкувати його почали нещодавно. Проте, воно вже завоювало популярність. Його  відзначають всі чоловіки в якості синів та родини, у котрих є хлопець. Як виховувати представників сильної статі, дізнавалась Юлія Хаврель.

Справжні чоловіки існують. У цьому впевнена Ліліта. Вона виховує двох синів: Ілларіона та Леона. Старшому – 12 років, молодшому – 8. За словами Ліліти, виховувати двох хлопців не важко. Проте, інколи їх дисципліна залишає бажати кращого. Головне ж правило у родині – добре навчатись. 

Ліліта, виховує двох синів 

- Я з ними спілкуюсь завжди, як з дорослими. Вони мене розуміють. Розуміють мої прохання. Вони допомагають мені в усьому. У нас ще нещодавно народилась маленька сестричка, то вони повністю допомагають мені. Всі хатні справи, якщо я попрошу їх, по-материнськи.

Ларік. Так лагідно вдома називають Ілларіона. У сім'ї жартують: він – майбутній дипломат, не менше. Хлопець же мріє стати хірургом. Відпочинок здебільшого Ілларіон обирає спокійний та комфортний. Вдома з мамою. А його майбутня обраниця обов'язково має бути розумною та доброю.

Ілларіон, полтавець 

Мені подобається професія хірурга, тому що я зроблю людей красивішими. Мені подобаються дівчата, з якими я спілкуюся у школі, тим, що у них гарне почуття гумору. 

- Чи потрібно захищати дівчат?

- Так.

- Чому?

- Тому що вони не можуть самі себе захистити.

Леон же отримав у сім'ї прізвисько Льося. Про серйозну професію хлопець нічого і слухати не бажає. Він – майбутній футболіст. Свій вільний час Леон проводить більше з батьком. Разом вони рибалять, катаються на велосипедах тощо. Свою майбутню дівчину він бачить веселою та позитивною. Головне – не сумувати. 

Леон, полтавець 

- А школа подобається?

- Ні. 

- Чому?

- Тому що там довго вчитись. 

- Потрібно дівчат захищати?

- Так. 

- Чому?

- Тому що вони – майбутні дружини.

За словами Ліліти, у вихованні вона використовує принцип рівноправ'я. Жодного не обділити, не порівняти і не образити. 

Ліліта, виховує двох синів 

- У мене старший син спокійний, розсудливий. Він дуже такий врівноважений. А молодший – як дзига. Весь час бігає по хаті. Цим вони доповнюють один одного.

Ось такі вони різні. Проте кожен з них – індивідуальність.

Стрічка новин