120 дітей взяли участь в обласному заході до Міжнародного Дня інвалідів

Учасники – із закладів позашкільної, загальної, середньої, інтерактивного типу освіти, центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Талановиті діти області співали, танцювали та показували свої таланти.

Танцюристи, співаки і рукотворці. У центрі естетичного виховання  цього дня зібралися найталановитіші діти Полтавщини, малеча з особливими освітніми потребами.

Інна Сіріченко, представник Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Це проект, насамперед. Він має не конкурсну основу. Він відбувається вже втретє. Він організований з метою, щоб діти з особливими потребами освітніми мали більші можливості проявити себе, щоб відчували себе особливо комфортно, особливо – в учнівському середовищі.

Учасники заходу до Полтави приїхали з різних куточків області. Демонструють свої уміння. На виставці ручних робіт є композиція, яку створила Валерія Ліхачова з Кобеляк.

Валерія Ліхачова, учасниця 

- Сьогодні я представила роботу із фламірану, тому що це мені дуже подобається. Я дуже зайнята: школа, гуртки, англійська додаткова. Це мене трішки розслабляє. Займаюся цим десь два роки.

Відкриває свято колектив індійського танцю. Учасниця Ірина Кікоть має ваду слуху з дитинства, їй важко самій говорити. Допомогла в розмові з нами перекладач.

Ірина Кікоть, танцівниця

- Ми займаємося у гуртку індійського танцю 5 років. Нам дуже подобається танцювати індійські танці.

У концертному залі діти читають гуморески, вірші та співають.

Цю пісню виконав Денис Макаренко. Йому 16, приїхав з Глобинського району.

Денис Макаренко, учасник

- Дуже люблю займатися вокалом. Відчуваю, що це моє. Займаюся вже більше, ніж п'ять років. Дуже дякую своїм наставникам, що вони відкрили в мені цей талант і допомагають його розвивати на території України.

Захід провели, аби діти проявили свою особистість та відчули впевненість у майбутньому. Нагороджували учасників аплодисментами.

Стрічка новин