Людська боротьба за життя цуценят

Безвідповідально та жорстоко. Так вчинив власник новонароджених песиків. 19 жовтня четвірка малечі опинилася у сміттєвому баці. Активні дії волонтерів та підтримка врятували двом життя.

Уже бігає та намагається подавати голос. Це Солоха. Їй трішки більше місяця. Історія про неї та її сестричок розпочалася з посту про допомогу від жінки у мережі Фейсбук ще 19 жовтня. 

Людмила Хоменко, зооволонтер 

- Але змоги тримати в себе у неї не було, і вона чекала перетримку. І ми разом з своєю подругою вирушили відразу ж туди. Це були тварини, яким було годин 5. Вони були викинуті. Ми відвезли до ветеринара, купили всю необхідну суміш і відвезли на перетримку до Ані.

У ветеринарній клініці домовилися про молоко для малечі. Але сталося непередбачуване. 

Анна Кондра, взяла цуценят на перетримку 

- За 3 дні моя собака прийняла цих цуценят за своїх та почала вигодовувати. Ми такого від неї навіть не чекали. Наразі з 4 цуценят залишилося в живих лише 2. Перший загинув в той же день. Через переохолодження.

Ще одна дівчинка загинула на 5 добу церез вірусну інфекцію. Наразі у Анни – двоє цуценят: Стефанія та Солоха. Їх вихованням займається її собака, домерман Латіфа. Їй 3,5 роки. У ролі матері вже була. Так що для неї це не вперше. 

Малеча має різні характери. Це Стефанія. Для домашніх – Стеша.  

- Вона більш спокійна. Більш врівноважена, не така істерична, як її сестра. Вона любить поїсти, поспати, дуже любить залізти до дітей. А ще вона любить гратися з котом.

В Анни цуценята проживають більше місяця. Їм обом необхідна вакцинація, а Стеші – лікування. Їй поставили діагноз – піодермія. Це проблеми зі шкірою через слабкий імунітет.

Наразі їм шукають господаря. Віддадуть лише у добрі руки та за умови обов'язкової стерилізації.

Стрічка новин