Викликати поліцію за 20 секунд

У Полтаві офіційно запустили мобільний додаток My Pol. З його допомогою мешканці Полтави та області зможуть швидко викликати поліцейських. А також отримувати актуальні сповіщення про ситуацію в регіоні.

- Найголовніша функція - це виклик поліції, червона кнопка «SOS». Її потрібно натиснути і утримувати.

Одне натискання, і поліція поспішає Вам на допомогу. Така особливість мобільного додатку «My Pol». Відсьогодні він працює по всій території Полтавщини. 

Володимир Абрамов, заступник начальника ГУ НП в Полтавській обл. 

- My Pol полегшить комунікацію поліції із звичайними громадянами. Даний додаток спочатку тестувався на великих містах. Це розширена функція комунікації людей та поліції.

Окрім екстреного виклику правоохоронців, додаток має ще декілька функцій: пошук людей, останні новини, мапа відділень поліції та медзакладів, інструкції спілкування з правоохоронцями. А також – можливість отримувати сповіщення від захисників порядку. 

Микита Стецюк, заступник керівника проекту «My Pol»

- Пуш-повідомлення включають в себе найрізноманітніші ситуації. Це може бути як попередження про сніжні «заноси», заблоковані дороги, якісь масові ситуації в містах, чи якісь екстрені ситуації. Було дуже багато прикладів. В тому ж Дніпрі, коли була масова стрілянина, люди не знали, що їм робити. Поліція може заспокоїти, може знайти свідків.

Розробники наголошують: додаток не є іграшкою. За хибний виклик поліції доведеться нести адміністративну відповідальність. 

Ірина Щербак, кореспондент

- Додаток є абсолютно безкоштовним. Щоб почати ним користуватися, необхідно завантажити його через програму Play Market, чи App Store. Після завантаження необхідно зареєструватися, внести свої дані, номер телефону, після чого можна повністю користуватися додатком.

Стрічка новин