Незаконна порубка дерев на Полтавщині: завдано збитків на 185 тисяч гривень

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

За наполегливої позиції прокуратури Полтавської області держпідприємство сплатило майже 185 тисяч гривень збитків, завданих Лісовому фонду України внаслідок незаконної порубки дерев.

Так, установили, що посадові особи ДП "Пирятинське лісове господарство" виявили незаконну рубку 19 дерев в адміністративних межах Кізлівської сільської ради Чорнухинського району.

Унаслідок вказаних протиправних дій, загальна сума заподіяної шкоди становить майже 185 тисяч гривень.

Відповідно до вимог чинного законодавства, обов’язок із забезпечення охорони, захисту лісових насаджень покладено на лісокористувачів, які повинні нести відповідальність за незабезпечення охорони та захисту лісів від незаконної порубки та пошкодження дерев.

Таким чином, ДП "Пирятинське лісове господарство" мало відшкодувати до бюджету завдані збитки, проте кошти так і не сплатили.

Прокуратура Полтавської області звернулася до суду з позовною вимогою стягнути з ДП "Пирятинське лісове господарство" майже 185 тисяч гривень збитків. Верховний Суд задовольнив вимоги прокуратури у повному обсязі.

У листопаді, у зв’язку зі сплатою ДП "Пирятинське лісове господарство" заподіяної шкоди Лісовому фонду України, постановою державного виконавця закінчено виконавче провадження.

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці задокументували низку фактів незаконної порубки деревини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію