Google та МОН розробили курс для школярів з безпеки в Інтернеті

Школярі та вчителі мають можливість пройти безкоштовний "Онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки", що допоможе навчитися безпечно та комфортно працювати в Інтернеті.

Курс розроблений компанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки. Онлайн-курс містить текстові матеріали, відеоролики та завдання, що допоможуть інтегрувати вивчення мережевого етикету та правил безпеки в навчальну програму.

Після завершення навчання учасник курсу отримає можливість завантажити пакет навчальних ресурсів із мережевого етикету й безпеки, який допоможе зацікавити учнів і наочно пояснити матеріал. Окрім того, після успішного складання тестів, учасник отримує значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, сучасні діти стикаються з низкою викликів і школа має адекватно на них реагувати.

"Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в 21 столітті. І ми вдячні нашим партнерам, що вони готові співпрацювати з нами та розробляють матеріали для учнів та вчителів", – зазначила Лілія Гриневич.

Пройти курс та переглянути матеріали до нього можна за посиланням: https://digitaledu.org.ua/.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію