Артем Вітко: "Уряд почув наші вимоги і виділяє поштарям півмільярда гривень"

Вдалося уникнути соціальної напруги серед пенсіонерів та зберегти робочі місця сільських поштарів: уряд пішов назустріч вимогам закласти кошти для поштарів "останньої милі" у державний бюджет 2019 року. 

22 жовтня народний депутат Артем Вітко надіслав депутатське звернення Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, закликаючи уряд зупинити скорочення працівників і закриття поштових відділень на селі. 

"Масштаб проблеми зрозумів, коли поспілкувався з трудовими колективами пошти Кобеляцького, Машівського, Чутівського, Карлівського, Новосанжарського та Козельщинського районів, – зазначає народний депутат Артем Вітко. – Плани керівництва Укрпошти скоротити дві третини відділень у сільській місцевості можуть призвести до справжнього соціального вибуху. Роль сільської пошти не обмежується продажем конвертів. Пошта на селі виконує соціальну функцію, доставляє пенсії, газети. Це додаткові робочі місця, це товари і ліки для мешканців, які можуть відвідати пошту в зручний для себе час, а не годинами чекати на вулиці, поки приїде поштовий автобус". 

Депутат Артем Вітко одразу взяв проблему під контроль, активно виступаючи на захист збереження мережі сільських поштових відділень. Під загрозою закриття опинилися 7 із 11,8 тисяч відділень.  

І вже за місяць уряд пішов назустріч вимогам. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив 20 листопада, що в проект державного бюджету на 2019 рік заклали 500 мільйонів гривень на фінансування виключно заробітної плати поштарів, що забезпечить доставку пенсій та збереже робочі місця в цій структурі. Слова міністра підтверджує офіційна відповідь, яка надійшла на адресу народного депутата Артема Вітка.

"Вперше за 10 років у проект бюджету закладені кошти на оплату роботи працівників поштових відділень у сільській місцевості, – наголосив депутат-захисник Артем Вітко. –  Наші з громадою вимоги до уряду були справедливими, обґрунтованими і наполегливими. Поштарі під моїм надійним захистом".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію