Полтавські майстри краси – серед кращих в Україні

З двадцять першого чемпіонату країни з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу полтавська команда привезла 17 нагород. За перемогу полтавці боролися з майже тисячею учасниками з України та Європи. З переможцями про конкурс та підготовку до нього спілкувалася Марія Лісніченко.

Юлія Нестеренко – одна з 6 майстрів, які представляли Полтаву на чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Дівчина робить вишуканий манікюр вже 14 років. За час своєї роботи у чемпіонаті України бере участь вперше. У всіх учасниках конкурсу дівчина помічає дещо спільне - ініціативність та жагу до розвитку. Після участі у змаганні у команди нігтьовиків з Полтави вже є амбітні плани на наступний рік.

Юлія Нестеренко, майстер нігтьової естетики

- Конкурс дає ріст, у першу чергу, хочеться далі рухатися та набирати свою команду, щоб нігтьовики нашого міста знали, що можна до когось звернутися за рекомендацією. Ми підкажемо та допоможемо, визначимося з номінацією. І тоді всі разом зможемо поїхати підкорювати нові вершини.

Чемпіонат України охоплює 59 номінацій. Одразу 5 нагород з Києва до Полтави привезли перукарі. Одне срібло, 3 золота та гран-прі. Серед кращих у країні – Тетяна Яловець. Конкурси для неї – не новинка. Цього разу вона отримала золото у номінації «модний хвіст» та гран-прі у категорії «Гала зачіска».

Тетяна Яловець, перукар

- Це був неймовірно великий досвід. У нас була команда перукарів та 3 учасники. Вони (конкурси) підвищують нашу планку. Ми виходимо з зони комфорту і розуміємо, що ми можемо більше, і прагнемо, і хочемо.

Підготовку полтавських майстрів до конкурсу на себе взяла Оксана Каратепе. Допомагала підготуватися, підтримувала учасників та навіть визначала номінації, у яких ті зможуть бути кращими. Стилістка наголошує, що сучасні майстри мають змагатися між собою та підвищувати власний рівень, а не ховатися вдома. Про конкурс говорить, як про підбиття результатів кропіткої підготовки.

Оксана Каратепе, тренер Полтавської команди майстрів

- Вже сам конкурс – це результат, коли ви на полі. Наприклад, цього року я чітко побачила, що на полі, незалежно від кількості учасників майстри, які тренуються – їх видно одразу. Мені було не важко визначити трійку лідерів.

Наголошує Оксана і на тому, що у такому складі та кількості учасників полтавська команда вперше поїхала на чемпіонат. Окрім перукарів та майстрів нігтьової естетики привезла полтавська команда золото й у номінації ламінування вій у категорії «юніор». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію