Прокуратура підозрює екс-керівника Глобинської РДА у зловживанні владою

Прокуратура Полтавської області скерувала обвинувальний акт стосовно екс-керівника Глобинської РДА, який зловживаючи службовим становищем, незаконно приватизував понад 1 га землі державної форми власності на померлу родичку. А потім від імені небіжчиці подарував земельну ділянку своїй матері.

Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно одного з колишніх керівників Глобинської РДА за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах), ч.4 ст.358 (використання завідомо підробленого документа), ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Досудовим розслідуванням установили, що у 2016 році, обіймаючи керівну посаду у Глобинській РДА, посадовець, зловживаючи владою та службовим становищем, незаконно приватизував понад 1 га землі державної форми власності на померлу бабусю, а потім від її імені подарував земельну ділянку своїй матері.

"Унаслідок вказаних дій, порушено вимоги Земельного кодексу України, а державі завдано майже 200 тисяч гривень збитків. Наразі на земельну ділянку накладено арешт", - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Полтавської області.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років із конфіскацією майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію