«Наша єдина студентська родина»

Роботи, флеш-моб та зірки інстаграму. Так презентували себе кращі студенти Полтавщини. Пройшов захід у Палаці дозвілля «Листопад». Організували його Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Студентів вітали та нагороджували. Як це було – знає Марина Покшіна.

У холі Палацу дозвілля «Листопад» збираються гості. Це – кращі студенти університетів та училищ Полтавщини. Перед концертною програмою вони представляють заклади, у яких навчаються. Показують свої досягнення. Серед них і Олександр Помилой. Він з Полтавської медичної стоматологічної академії. Участь у заході бере щорічно. 

- Ось, це саме ті кубки за наукові досягнення наших викладачів: наших професорів, доцентів, кандидатів медичних наук.

Олександр Помилой, студент УМСА, волонтер загону «Єдність»

- Студенство – це єдність, студенство – це одна велика сім'я. І не може бути конкуренції. Можна рівнятися на кращих, але ні в якому разі не конкурувати.

Окрім грамот та кубків, Полтавський національний технічний університет демонструє і власні вироби. Владислав Білобров показує робота. Його створили студенти. 

- На даному роботі ми бачимо датчик світла та шашички. Шашечки мають різний колір та пропускають різне світло. Тому, коли ми кладемо шашечку, ну одного кольору, вона переміщає її в цю коробочку, а ця в цю.

Починається концерт танцювальним флеш-мобом за участі студентів різних навчальних закладів. Далі – кожен університет та училища представляють себе. Це – творча презентація вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Полтавської області. Головна умова – сучасний мультимедійний спосіб. Найбільше робіт представлені в інстаграм-версії.

На заході нагородили студентів у п’ятьох номінаціях: «Кращий студент – спортсмен Полтавщини», «Кращий студент – науковець Полтавщини», «Кращий студент – волонтер Полтавщини», «Кращий студент – громадський діяч Полтавщини»; «Кращий студент – творча особистість Полтавщини». Після цього на заході з вітальним словом виступив заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь.

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА

- Цей захід потрібен для того, щоб студенти єдналися. Так і назва «Наша єдина студентська родина» - наша Полтавська. Це дуже позитивно, тому що студенти це - не діагноз, це стан душі. Студент – це енергія, студент – це великий позитив для всіх.

Окремим етапом концерту організатори зробили виступи груп підтримок. Назвали його: «Знай наших». Також протягом усього дійства працювала фотозона із пам'ятним надписом. Цього року взяли участь близько 1500 студентів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію