50 кращих картин за три роки

Так відкрилася виставка полтавського художника Едуарда Трирога. Презенитував її митець у Полтавському літературно-меморіальному музеї імені Котляревського. Про картини і їх автора більше у сюжеті Марини Покшіної.

Картини полтавського художника Едуарда Трирога мають різні сюжети. Але об'єднані однією ідеєю – на них все те, що оточує людину. За баченням художника, це – текст. Він несе інформацію глядачам. Працює митець в авторських техніках. Кожен матеріал, на думку майстра, заслуговує на повагу. Про нього він говорить як про живий.

Едуард Трирог, художник

- Я не байдужий до філософії. І ось тут – роботи філософські. Вони, я вважаю, головні. Вони визначають і назву для всієї колекції. Вона звучить приблизно так, що течія текстур зачарувало нас. Друзі і знайомі художника вітають його творчі пошуки.

Друзі та знайомі художника вітають його творчі пошуки. Едуард Трирог за 30 років зумів створити свій образний світ. На кожній його картині є персонаж. 

Людмила Стомаченко, відвідувачка

- Творчість Едуарда Васильовича знаю ще з 90-х років. Мене завжди вражало, що він, як графік, може буквально двома-трьома лініями виразити якісь емоції і якісь почуття. І в нього вся творчість побудована на тому, що він почуття і виражає.

На виставці експонуються портрети, замальовки, серія графіки, яку художник об’єднав назвою «пошуки смислів». Він називає живопис новою мовою спілкування. Більше за все у мистецтві цінує свободу волевиявлення. 

Вікторія Дідюк, відвідувачка

- Виставка дуже чудова, тому що Едуард Васильович має своє бачення. Тому враження: емоційно, дуже позитивно. І дуже хочеться доторкнутися до мистецтва завдяки його картинам.

Виставка у Полтавському літературно-меморіальному музеї триватиме до 14 грудня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію