В ОТГ на Полтавщині відремонтували всі заклади культури

Три будинки культури та два сільських клуби, що потребували термінового ремонту, розташовані в Новоаврамівській ОТГ (Хорольський район).

В ОТГ порахували, для того, щоб відремонтувати ці будівлі необхідно понад мільйон гривень. Адже деякі з об’єктів знаходилися в аварійному стані. 

За словами голови Новоаврамівської ОТГ Олени Дембовської, усі заклади культури були діючими, незважаючи на стан будівель. Там проводили масові свята, в частині з них знаходяться сільські бібліотеки. Саме там після створення ОТГ, яка об’єдналася в складі трьох сільських рад, вирішили їх не закривати, а навпаки – зробити ці заклади затишними та комфортними. 

"Майже всі заклади культури потребували заходів з  енергомодернізації: заміни вікон, дверей. А в деяких будинках культури необхідно було замінити опалення, – розповіла Олена Дембовська. – В усіх закладах культури  ми провели заміну старих вікон на нові енергозберігаючі, у деяких – замінили старі вхідні двері. А в Новоаврамвіському і Ковалівському будинках культури поставили електроопалення. На все пішло понад мільйон гривень". 

Гроші на ремонт виділили з державного бюджету. Усі заклади збудовані ще в минулому столітті, деякі з них пережили Другу світову війну. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію