Обери собі роботу

Ярмарок вакансій відбувся у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Цього разу він тематичний – направлений на студентів закладу. Всі роботодавці представляли сферу торгівлі, обслуговування та управління. Як пройшов ярмарок, бачила Ірина Щербак. 

- Які є вільні вакансії?

- Ви можете ознайомитись з переліком вакансій, які пропонують зараз роботодавці, у тому числі для студентів. 

Ярмарок вакансій – це місце, де можна знайти роботу. Банки, торгові центри, магазини, різні компанії та державні установи. Всі ці роботодавці тут представили свої вакансії. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Роботодавці різного профілю. Одним потрібні робітничі кадри, іншим фахівці робочого профілю. І сьогодні, ми чітко під ліцензовані напрями навчання, цього навчального закладу, разом з університетом запросили до участі роботодавців, які сьогодні і зараз мають потребу в кадрах. Це може бути початком кар’єрного розвитку.

Під час ярмарку, студенти університету спілкувались з роботодавцями та обговорювали можливе працевлаштування. Майбутній секретар Тетяна Козоріз навчається тільки на першому курсі. Проте, дівчина вже шукає собі роботу. 

Тетяна Козоріз, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі 

- Я навчаюсь на документознавство та інформаційна діяльність. Хотіла по цій спеціальності й працювати. Є вільний час і могла б працювати. Встигаю у всьому.

У рамках ярмарку обласний Центр зайнятості та Полтавський університет економіки і торгівлі підписали меморандум про співпрацю. Це дозволить студентам вишу проходити практику та стажування у центрі зайнятості. 

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

- Я звертаюсь шановні роботодавці до Вас, як до колег. Оскільки, ярмарок вакансій і такі зустрічі, вони є традиційними вже, для нас. Проте, я закликаю Вас до більш глибокого, тісного співробітництва, при підготовці освітніх програм, навчальних планів.

Такі тематичні ярмарки вакансій плануються провести у всіх вищих навчальних закладів Полтави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію