Як запобігти ДТП

Цьому навчали дітей у Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Присвятили захід Тижню безпеки дорожнього руху. Участь взяли учні віком від 6 до 16 років. Заняття проводили поліцейські – на конкретних прикладах та в ігровій формі. Діти розповідали, в яких небезпечних ситуаціях вони опинялися на проїжджій частині. А поліцейські радили, як краще поводитися в цих випадках. Також розповіли, як вести себе на дорозі, коли потрібно її перейти, а «зебри» чи світлофора поряд немає. Проводили групові заняття та індивідуальні. Учням найбільше сподобалося розігрувати сценки та бути у різних ролях: водіями, поліцейськими та пішоходами.

- А якщо у тебе молодша сестричка, що потрібно робити?

- Тримати її за руку.

- Ану давайте, взялися за ручки і переходимо.

Максим Козирьов, учень станції юних техніків

- Правила дорожнього руху я знаю, але не завжди це виходить. Тому що буває: кудись поспішаєш дуже сильно, то не виходить. Потрібно підійти до дороги, подивитися направо, наліво і почати переходити, але швиденько, бо водії бувають різні.

Аліна Кондратенко, поліцейський роти №3 батальйону управління поліції в Полтавській області, сержант поліції 

- У першу чергу сьогодні ми будемо розповідати дітям про 10 основних правил поводження на проїжджій частині, Нагадаємо про елементарні правила дорожнього руху. В залежності від вікової категорії таке нагадування - вивчення правил - відбувається у різних формах. Якщо це дітки, то більше в ігровій формі, якщо це більш дорослі, то ми вже можемо з ними серйозніше розмовляти.

Стрічка новин