Остаточно прояснилася ситуація з полікліникою, яка знаходиться в одному з приміщень Полтавського турбомеханічного заводу

Нагадаємо, до міської ради надійшли звернення громадян, у яких говорилося про те, що медичний заклад ніби-то збираються закрити. І хоча керівництво заводу цю інформацію спростувало, була створена відповідна депутатська комісія, яка розбиралася у проблемі. Наразі по поліклініці підписаний договір аренди.

Поліклініка, що знаходиться у приміщенні ПТМЗ, є філіалом першої міської лікарні. Вчора, говорить очільник Полтави Андрій Матковський, був підписаний договір оренди. Розрахований він на 10 років. Щодо дитячого садка, то подібний договір існує і по ньому.

Відтак, пояснює Андрій Матковський, акціонери зацікавлені віддавати не торгові площі, а соціальну сферу. По будинку культури заводу у міської влади – також принципова позиція, говорить очільник, а тому заклад і надалі буде функціонувати. До того ж, самі акціонери виступили з ініціативою зберегти будинок культури та його колективи.

Стрічка новин