На Полтавщині повернули державі земельну ділянку вартістю 10 млн грн

Земельні ділянки загальною площею понад 76 га знаходяться на території Грабарівської сільської ради Пирятинського району.

Після закінчення договору оренди землі два громадянина в порушення вимог ст. 125 Земельного кодексу України самовільно засіяли вказані земельні ділянки кукурудзою, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

У подальшому, вказаних громадян визнали винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 53-1 КУпАП (самовільне зайняття земельної ділянки) та наклали адміністративне стягнення у виді штрафу.

Прокуратура Полтавської області передала до суду два позови щодо повернення земельних ділянок загальною площею понад 76 га вартістю майже 10 млн гривень.

Після відкриття провадження у цивільних справах вказані земельні ділянки за актом приймання-передачі повернуті в розпорядження Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області для продажу права оренди на земельних торгах. Провадження у справах закрито у зв’язку з добровільним виконанням позовних вимог органів прокуратури. Так, завдяки належному реагуванню органів прокуратури Полтавської області поновлено порушені права держави у земельній сфері.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію