Маленькій полтавці необхідна допомога

Яся Шевченко з Полтави не чує на обидва вуха. Налагодити контакт з навколишнім світом дитині може допомогти кохлеарний імплант. 30 тисяч євро якнайшвидше потрібно зібрати родині для операції

Так мама та дідусь грають з маленькою Ясею. Вона активна та життєрадісна. У свої рік та десять місяців ловить м'яч, повторює рухи за мамою та навіть допомагає їй вдома. 

Попри активність та жагу до пізнання, Яся не зможе піти до звичайної школи чи дитячого садочка. Все, що говорять інші, дівчинка не чує. У неї – глухота на обидва вуха. Хвороба почала розвиватися після того, як дівчинка перехворіла на коклюш. Вірус дав ускладнення, і дівчинка втратила слух.

Ірина Шевченко, мама Ясі

- Вона дуже розумна та життєрадісна дівчинка. Вона дуже любить танцювати, як це не парадоксально звучить, адже вона не чує. Коли я дивлюся у її очі, мені хочеться вірити, що вона чує мене. Але, на жаль, у відповідь – тиша. Коли я її кличу, вона просто не озирається. Вона не чує навіть найгучніших звуків.

Яся любить свята та ігри. Особливо її тішать розваги з мамою.

Дівчинка повторює рухи за старшими, але радість від звичних речей отримувати не в змозі. 

Олексій Киричок, дідусь Ясі

- Були ми на дачі, відпочивали, салют був гарний дуже. Салют на якесь свято був, і всі діти були, і дорослі дивилися, раділи, а моя онучка ніяких емоцій не виражала. Це було дуже боляче, і я зрозумів, що дійсно вона нічого не чує.

Здатність чути дитині може повернути операція. Ясі необхідний кохлеарний імплант. Він коштує близько 30 тисяч євро. Ще чимало коштів потребує реабілітація. Для Шевченків ця сума непідйомна. Мама збирала кошти і в соціальних мережах. Разом з благодійниками сім'я назбирала близько 7 тисяч євро. Однак, допомога потрібна вже зараз. Про неї родина Шевченків просить. Зараз ви бачите на екрані реквізити для допомоги – номер карти ПриватБанку на ім'я Ірини Шевченко – мами Ясі. 5168 7573 0873 7008.

Ірина Шевченко, мама Ясі

- Я дуже мрію почути ті омріяні слова, які чує кожна мама. Я їх не чула ще від своєї доньки. Я хочу, щоб вона почула, як сильно ми її любимо, а я почула те омріяне «Мама»...

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію