Вода для полтавців стане дорожчою

Рішення щодо нових тарифів на воду в Україні ухвалили в Києві 13 листопада 2018 р. на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Постанови наберуть чинності після опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр». Дата, коли полтавці почнуть платити по-новому, поки що невідома. Тарифи після коригування збільшаться у середньому на 12%.  

Отже, вартість централізованого водопостачання зросла на 11,9%. Було – 10,63 грн./м3, стало - 11,89.

Вартість централізованого водовідведення зросла на 10,8%. Було – 9,36 грн./м3, стало - 10,36.

Вартість на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) зросла на 11,9 %. Було – 11,17 грн./м3, стало - 12,50.

Вартість на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) зросла на 11%. Було - 9,82 грн./м3, стало - 10,90.

Олена Нечай, начальник планово-економічного відділу КП «Полтававодоканал»

- Це є вимушений крок «Водоканалу», бо тарифи мають бути економічно-обгрунтованими. Аби функціонування в збиткових умовах приводить до шалених збитків підприємства, які на сьогодні, враховуючи всі збитки попередніх років, становлять 525 млн. грн. 

Тетяна Герасименко, нач. відділу по роботі з фізичними особами служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»

- Немає необхідності ні абоненту-субсиденту іти до відділу управління соціального захисту. Так як це все буде здійснено в автоматичному режимі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію