У зоні операції об'єднаних сил загинув сапер з Полтавщини

Під час виконання бойового завдання на сході було вбито бійця 12-го окремого мотопіхотного батальйону Юрія Олійника. Йому було 43. Без батька залишилися син та дочка. Поховали солдата у селі Іванівка Кобеляцького району. Більше у сюжеті Ольги Соломахи.

Село Іванівка Кобеляцького району. 10 ранку. Біля будинку де народився Юрій Олійник зібралося багато людей. Односельчани, друзі, родичі та бойові побратими. Прийшли аби попрощатися.

На подвір'ї – панахида. Люди з квітами. Поруч вінки. Від депутата  Артема Вітка, однокласників, побратимів, знайомих і рідних. 

Після відспівування загиблого, похоронна процесія рухається в бік кладовища. Труну загиблого несуть на плечах бойові побратими. Поруч – почесний караул.

На кладовище героя заносять під звуки духового оркестру. Люди роблять живий коридор та схиляють голови.

Слова прощання від командирів та побратимів з 12-го батальйону. 

Виступили і представники Кобеляцької районної ради.

Володимир Кішінський, голова Кобеляцької районної ради 

- Захищаючи наш з вами спокій, пішов з життя Юра Олійник. Всі ми знаємо його як відкриту, добру, відповідальну людину. Знаємо і будемо пам'ятати. Тому що найвища нагорода для солдата це пам'ять про нього.

Односельчанка присвятила вірш Юрію Олійнику та всім загиблим на сході солдатам. 

Солдата вшанували хвилиною мовчання. Під звуки гімну, люди опустилися на коліна. За мить – постріли з автоматів. Це – останнє салютування Герою. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію